Programma

Pēc būtības šīs nodarbības ir attīstošas un izglītojošas. Tās norisinās sākumskolas pedagoga Solvitas Koks vadībā, kura šīs nodarbības vada uz brīvprātīga pamata. To galvenais mērķis ir sniegt bērniem iespēju radošām izpausmēm un savstarpējai komunikācijai estētiskā vidē. Kamēr bērni iegrimuši radošās nodarbēs, to vecāki var ļauties Latvijas mākslinieku darbu apskatei un vērtēšanai.

Šī programma atklāj pielietojamos materiālus un to pielietojuma formu. Nodarbības Septembrī notiks 2 reizes nedēļā. Piesakiet savus bērnus  – bernustunda@dessertplace.org

Vecums

Datums

Nodarbība

Materiāli

Grupa 3-5 gadi un 5-7 gadi Septembris Zīmēšana Eļļas krītiņi, guaša, zīmēšanas papīrs, otas, koka iesmiņi (vai zobubakstāmie), trauciņi krāsai (burkas vāciņi vai jogurta trauciņi). Ūdens trauciņi, lupatiņas.
Grupa 3-5 gadi un 5-7 gadi Septembris Zīmēšana Krāsains kartons A4 katram bērnam, PVA līme tūbiņā katram bērnam, sāls, ūdens krāsas vienas uz diviem bērniem. Otas ūdenskrāsām. Ūdens trauciņi, lupatiņas.
Grupa 3-5 gadi un 5-7 gadi Septembris Zīmēšana Guaša krāsas, papīrs (A3 vai A4,atkarībā cik vietas bērniem pie galda), otas, trauku švammītes. Ūdens trauciņi. Lupatiņas.
Grupa 3-5 gadi un 5-7 gadi Septembris Aplicēšana A3 kartons gaiši zils katram bērnam, oranžs krāsainais papīrs puse no A4 katram bērnam, līmes zīmulītis, šķēres, pupas, PVA līme, otas līmei, zīmuļi krāsainie, baltas podziņas, vai bumbiņas. Actiņa kustīgā var pats uzzīmēt, tad nevajag actiņu).
Grupa 3-5 gadi un 5-7 gadi Septembris Zīmēšana Zīmēšanas papīrs, parastie zīmuļi, tādi mīkstāki katram, dzēšgumija ar spicu galu katram.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s